Objednávka

Slevový kupón

Slevový kód

Termín dokončení

Standardní termín dokončení objednávky
Naše porodukty jsou vyráběny na míru, nejedná se tedy o skladové produkty, které je možné jednoduše expedovat. Uvádíme tedy odhadovaný termín dokončení objednávky, který počítáme podle aktuálního vytížení výroby případně dostupnosti použitých materiálů od různých dodavatelů. Pokud objednáváte zboží s doručením, jedná se o datum kdy bude zboží předáno dopravci. Datum je určen podle produktu s nejdelší dodací lhůtou. Pokud potřebujete rychlejší výrobu, zkuste express dodání.
Expresní termín dokončení objednávky
Garantovaný termín dokončení objednávky, vaše objednávka bude zpracována přednostně. Pokud objednáváte zboží s doručením, jedná se o datum kdy bude zboží předáno dopravci. Datum je určeno podle produktu s nejdelší dodací lhůtou.
Výše příplatku je kalkulována dynamicky v závislosti na aktuální situaci a vytížení výrobního procesu.

Doprava

Vyberte pobočku k vzyvednutí zakázky:
Šrobárova 1867/8, 101 00 Praha 10
Smart Showroom v blízkosti stanice metra Flora, najdete zde všechny vzorky materiálů a rámů. Zde také provádíme digitalizaci obrazů. Doporučujeme před návštěvou domluvit termín.
Bystrá 761/10, Hala 20B. 193 00 Praha 9
Výrobní hala, kde jsou umístěny naše velkoformátové stroje. Zde snadno zaparkujete a můžete vyzvedávat i objemnější zakázky.
Vaše objednávka bude doručena na vaši zvolenou adresu. Podle typu a velikosti produktu vybereme nejvhodnější přepravní službu (GLS, TopTrans nebo Messenger). Cena přepravy se odvíjí podle velikosti produktů a jejich počtu. Její přednou cenu zjistíte v přehledu objednávky výše. Balíky v žádném případě nezasíláme Českou poštou.

Přehledný ceník dopravy najdete zde: Dodací podmínky

Platba

Při objednávce obrazu z limitované edice je vyžadována platba předem
Po dokončení objednávky vám bude do 24 hodin odeslána proforma faktura s částkou a platebními údaji. Zakázka bude vyrobena a odeslána po připsání pěnez na náš účet.

Rekapitulace objednávky

Registrace

Údaje, které nám předáte budou uchovány a použity pouze pro vyřízení a výrobu objednávky. Poté budou ze systému odstraněny. Uchovány zůstanou data, k jejichž uchování má správce zákonnou povinnost.

POZOR: pokud zvolíte objednávku bez registrace, nebudeme moci v budoucnou zjistit jak vypadala Vaše poslední objednávka, nebudeme tedy schopni pomoci s konfigurací nového obrazu, podle poslední objednávky. Což je velmi oblíbená služba, kterou využívají naši registrovaní zákazníci.
Pokud jste již u nás nakoupili dříve, nebo se registrovali, přihlašte se prosím. Vytvořená objednávka, stejně jako návrhy otisků zůstanou zachovány ve vašem uživatelském účtu.
Souhlasím se zpracováním dat v souladu Podmínkami GDPR
Souhlas vám zajistí pohodlnou možnost přihlásit se znovu a využít uložených dat k opakované nebo upravené objednávce. Souhlas můžete kdykoli jednoduše odvolat po přihlášení do vašeho profilu. Odvolání souhlasu znamená odstranění všech vašich dat a zrušení registrace s vymazáním všech návrhů.
Podrebnější informace získáte zde GDPR

Kontaktní údaje

Fakturační údaje

Pokud kupujete tisk nebo obrazy pro firmu, zadejte identifikační údaje firmy.

Adresa

Adresa slouží jako fakturační a zároveň dodací. Pokud chcete zaslat na jinou adresu, vyplňte ji prosím níže

Poznámka

Potvrzení