Certifikace DigiGraphie

pictoart-quality-digigraphiePictoart je laboratoří s certifikátem DigiGraphie. DigiGraphie vznikla proto aby zaručila uměleckou a v čase neměnnou kvalitu reprodukcí. Každá reprodukce se značkou DigiGraphie je tištěna na vybraná certifikovaná media a označena registrovaným slepotiskem. Každá je také registrována v globální databázi limitovaných edic na serveru digigraphie.com, kde si každý může ověřit platnost certifikátu a podrobné informace o každé reprodukci.

img-measure

Certifikace DigiGraphie zaručuje, že kvalita našeho tisku je na nejvyšší úrovní, a reprodukce vytištěné dnes, stejné jako ty které budou tištěny v budoucnu. Toho je docíleno pravidelným měřením médií, a prezicním používáním tiskových ICC profilů.

img-logo-digigraphie

V naší nabídce limitovaných edic, najdete u každé reprodukce vždy alespoň jednu edici, která je vydána s certifikací DigiGraphie. Je tištěna na certifokovaném papíře a registrována v centrální databázi. Je k ní také vydán navíc podepsaný certifikát potvrzující pravost.

Taková reprodukce je ideální jako investice a k uložení do vašeho soukromého archívu. Můžete také zvolit archivní adjustaci do pasparty a luxusního rámu, s překrytím ochranným plexisklem s UV filtrem.